به طور کلی فروش تمام کالاهایی که شرایط زیر را داشته باشند مجاز است.

1.محصولات باید نو و آکبند باشند و فروش محصولاتی که دست دوم باشند یا به هر نحوی قبلا استفاده شده باشند ممنوع است.

2. محصولات باید مطابق قوانین حاکم بر کشور باشند و فروش محصولاتی که مشکل اخلاقی، حقوقی، مالکیت معنوی و… دارند بدون مجوز ممنوع است.

3. محصولات باید با کیفیت باشند و فروش محصولات های کپی تنها در صورتی مجاز است که ویژگی های مذکور آنها دقیقا مطابق محصول باشند و در توضیحات محصول بطور واضح به های کپی بودن آن اشاره شود. در شیک پلاس به صورت پیش فرض تمامی محصولات اصل و اورجینال در نظر گرفته می شوند و درصورتی که محصولی اصل نباشد و فروشنده نیز به طور واضح آن را در توضحات محصول ذکر نکند وجه پرداختی به خریدار بازمی گردد و فروشنده موظف به پس گرفتن محصول است.

4. محصولات باید قابل انتقال با پست، باربری و یا شرکت های پستی باشند و امکان دریافت محصول مستقیما از آدرس فروشنده وجود ندارد.

5. ارایه خدمات در شیک پلاس امکان پذیر نمیباشد و محصولات دانلودی و فایل و… در شیک پلاس امکان فروش نخواهند داشت و فقط محصولات فیزیکی قابل خرید و فروش هستند.

6. بسته بندی محصولات باید به نحوی باشد که از آسیب رسیدن به محصول در پست و یا سایر شرکت های پستی مانند باربری ها و… جلوگیری کند.

7. در بسته بندی محصولات نباید هیچ اطلاعات اضافی (آدرس کانال در شبکه های اجتماعی فروشنده، سایت شخصی فروشنده و…) ذکر شود و تنها اطلاعات ضروری شرکت ملی پست باید ذکر شود . درصورت مشاهده تخلف شیک پلاس حق هرگونه اقدام و جریمه را برای خود محفوظ دارد.

8. درصورتی که محصولی دارید که قیمت آن روز به روز متغیر می باشد مسئولیت بروز رسانی قیمت با فروشنده است و در صورتی که خریدار وجه را پرداخت کند و قیمت کالا افزایش یا کاهش یابد مبنای قیمت زمان پرداخت وجه محصول توسط مشتری است.